O nas

Od bardzo dawna kwiaty towarzyszą świętom i uroczystościom. Są używane przy wielu wydarzeniach, a w szczególnych sytuacjach dla wyrażenia uczuć i uczczenia ważnych momentów. Zwykły, prosty bukiet podarowany przyjacielowi lub osobie kochanej może zdziałać cuda.

Naszą kwiaciarnię prowadzimy od 27 lat. Powstała właśnie z miłości do kwiatów i pasji, zajmujemy się tworzeniem bukietów, wiązanek ślubnych, kompozycji kwiatowych, ozdobnym pakowaniem prezentów jak również florystyką żałobną wykonując wieńce i palmy.

Dekorujemy kościoły, firmy, instytucje żywymi kwiatami. Dostarczamy kwiaty w kraju i na świecie. Na terenie śląska dostarczamy kwiaty wykonane przez nas a nie przez pośredników. Od wielu lat współpracujemy z międzynarodową firmą EUROFLORIST za pośrednictwem której dostarczamy kwiaty w każde miejsce na świecie.

Zamawiając kwiaty u nas możecie być pewni, że zostaną wykonane z należytą starannością i  dostarczone we właściwym czasie, świeże, pod wskazany adres.

Gdy jesteśmy szczęśliwi, to i kwiaty błyszczą pełnym blaskiem, wspaniałym zapachem barw i radością, z kolei w okresach spokoju i pogody pozostają spokojne i ciche kompozycje,  w czasie smutku i żałoby nasze kwiaty niosą pocieszenie i ukojenie.

Nasze bukiety mają zbawienny wpływ na obdarowywane osoby, dlatego nie zastanawiaj się ani chwili i...

Zamów kwiaty

Popularne bukiety